Zamykanie naczyń krwionośnych Elos


Głowica SR aparatu Estyle emituje długość fal świetlnych mających powinowactwo do hemoglobiny zawartej w naczyńkach krwionośnych. Dzięki temu możliwe jest usuwanie drobnych zmian naczyniowych tzw. pajączków na twarzy i kończynach dolnych. Przy większej liczbie naczyniek zabieg wymaga kilku powtórzeń. Procedura jest bezbolesna i może mieć charakter zabiegu lunchowego.

Przeciwwskazania: ciąża i okres karmienia, nowotwory, cukrzyca, padaczka, stany zapalne skóry, ogólnoustrojowe schorzenia przebiegające z gorączką, zażywanie leków światłouczulających (izotretinoiny do pół roku oraz tetracyklin, metronidazolu, dziurawca – tydzień), stan po zabiegach chirurgicznych lub peelingach chemicznych (2 tygodnie od wygojenia).

Możliwe skutki uboczne – zaczerwienienie, obrzęk, strupki – mają charakter przejściowy. Po zabiegu obowiązuje zakaz opalania się i fotoprotekcja SPF 30-50 przez 30 dni.


Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.