Pharmos Natur

Po raz pierwszy w polskim spa – Aloesowe rytuały na twarz i ciało, bazujące na żywym liściu aloesu z Ekwadoru.

Zgodnie z naszym mottem „Piękno z natury” oferujemy Państwu możliwość skorzystania z oferty zabiegowej niemieckiej marki kosmetyków 100% ekologicznych Pharmos Natur. To, co wyróżnia je spośród innych to wykorzystanie w zabiegach świeżego liścia aloesu Aloe Vera, pochodzącego z Ekwadoru.

Aloes, to roślina wokół której „obraca się wszystko” w firmie Pharmos Natur. Kosmetyki produkowane są na bazie 100% świeżego soku z aloesu, który zastępuje w nich wodę. Woda stosowana w kosmetykach konwencjonalnych  jest często poddawana obróbce chemicznej i odparowuje na skórze, natomiast czysty sok z aloesu wnika w głąb skóry, dostarczając substancji aktywnych działa jako nośnik.

W produktach nie znajdziemy żadnych konserwantów, nawet takich jak alkohol czy kwas cytrynowy aby nie naruszać naturalnej bariery ochronnej skóry. Nie ma w nich parabenów, pochodnych ropy naftowej, olejów mineralnych, substancji podobnych do hormonów (PEG), silikonów ani składników modyfikowanych genetycznie. Wszystkie rośliny użyte w produkcji kosmetyków pochodzą ze swoich najlepszych naturalnych środowisk. Pozyskiwane są z małych gospodarczych upraw ekologicznych lub przyjaznych dla środowiska zrównoważonych dzikich upraw. Firma nie stosuje podróbek, domieszek, koncentratów, ekstraktów, aloesu sposzkowanego, suszonego czy mrożonego. Sok Aloe Vera otrzymywany wg.metody firmy Pharmos Natur zachowuje wszystkie cenne życiowe komponenty tj.: wit. A,B-kompleks,C,E i F; minerały, pierwiastki śladowe, istotne aminokwasy oraz wiele różnych mukopolisacharydów. Wszystkie produkty posiadają certyfikat Eco-Control i są bardzo starannie przebadane według najwyższych kryteriów jakości dla ekologicznych artykułów spożywczych.

Siła roślin i natury to nie tylko kosmetyki Pharmos Natur.

Jako jedyne spa w kraju, mamy możliwość stosowania prawdziwego, świeżego liścia aloesu bezpośrednio podczas zabiegu.

Świeży aloes zawiera ponad 160 składników aktywnych, które wnikają głęboko w skórę (w przeciwieństwie do wody) i dostarcza wiele pozytywnych rezultatów pielęgnacyjnych, regenerujących, leczniczych i odmładzających. Mogą go używać nawet osoby ze skórą delikatną, wrażliwą czy alergiczną. Procedury zabiegów tworzone są na potrzeby każdego typu cery i jej problemów dzięki czemu każda wizyta na zabiegu Pharmos Natur może wyglądać jak podróż – powrót do natury. Wyjątkowy i bogaty w aktywną moc roślin zabieg zaczniemy od odprężającego kompresu na stopy, przeprowadzimy masaż rąk i barków. Nie ograniczamy się tylko do twarzy. Kompletne i holistyczne podejście pozwala na głęboki relaks i odprężenie. Aloes wykorzystujemy również w masażu podczas zabiegów na ciało.

Nowość w Ecoday Spa – Zielony Luksus – oferujemy Państwu czerpanie przyjemności z dotyku natury na własnej skórze.

Jesteśmy zupełnie inni!

Jako pierwsi w  Polsce z firmą Pharmos Natur, dajemy obietnicę najwyższej jakości w zgodzie z naturą i innymi ludźmi.

Prawdziwa ekokosmetyka – tylko w Ecoday Spa.


Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.