Zabieg liftingujący z płatem kolagenowym Matricol

NOWOŚĆ!

Zabieg liftingujący z płatem kolagenowym Matricol – Isabelle Lancray

Cena: 160 PLN

Lato to czas wakacyjnych urlopów warto wtedy pomyśleć o sobie!

W okresie zwiększonego nasłonecznienia zalecamy uzupełnić ubytki wilgoci w naszej skórze. W tygodniu od 10.08.2013 do 21.08.2013 zapraszamy do skorzystania z zabiegu na twarz Matricol firmy Isabelle Lancray. Zabieg ten przeznaczony jest dla skór ubogich w wodę oraz wymagających silnej regeneracji. W skład zabiegu wchodzi płat kolagenowy, który w połączeniu z kawiorem polepsza obraz skóry, podwyższa procesy odnowy komórkowej a także głęboko nawilża i wygładza naskórek. Jako element wzmacniający efekt zabiegu polecamy przeprowadzenie sonomasażu przy pomocy ultradźwięków. Po zabiegu skóra jest rozświetlona oraz maksymalnie nawilżona. Zabieg ten daje szybki efekt wygładzenia zmarszczek oraz zwiększa napięcie skóry.
Dodatkowo do zabiegu liftingującego Matricol I.Lancray oferujemy zabiegi upiększające okolice oczu* GRATIS!

* Zabiegi upiększające okolice oczu (regulacja brwi oraz henna brwi)

* Oferta ważna od 10.08.2013 do 21.08.2013

* Więcej informacji w recepcji Ecoday Spa oraz na stronie http://www.ecoday-spa.pl/zabiegi-na-twarz/zabieg-matricol-liftingujacy-z-platem-kolagenowym-i-lancray/


Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.