Breaking News
 |  | 

Prawidłowy spadek wagi

ecoday

ecoday
1 vote, 10.00 avg. rating (87% score)

moda (23)Każda z pań, które kiedykolwiek wzięły udział w zabiegach, jakie oferuje SPA zgodnie twierdzą, że jest to coś wspaniałego nie tylko dal urody, ale i dla ogólnego samopoczucia.
Najczęściej wizyta taka zaczyna się od zabiegu na ciało z bardzo intensywnym pilingiem i maską na bazie ziół i siana. Zabieg taki pięknie wygładza i ujędrnia skórę. Następnie kosmetyczka zajmuje się twarzą, nakładając na nią maseczkę na przykład różaną i wykonując masaż twarzy. Zabieg taki doskonale odpręża, do tego stopnia, że niektóre panie nawet zasypiają. Zabieg kończy się nałożeniem serum z kwasem hialuronowym.
Cały pobyt w SPA nastraja relaksująco. Spokojna, relaksacyjna muzyka w tle, wszędzie pięknie pachnie,
Zabiegi, które serwowane są w gabinetach działają odtruwająco, odżywczo, antycelulitowo, relaksująco? po jednodniowym pobycie w takim przybytku, każda z pań wychodzi szczęśliwsza, piękniejsza, młodsza?

Najstarsze wpisy:

wizyta-w-spa

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • LAVA SHELLS – masaż gorącymi muszlami tygrysimi

    LAVA SHELLS – masaż gorącymi muszlami tygrysimi

    Masaż stemplami ziołowymi LAVA SHELLS – masaż gorącymi muszlami tygrysimi. Masaż gorącymi muszlami łączy w sobie naturalne właściwości owoców morza oraz kojący dotyk ciepła. Naturalne, ręcznie selekcjonowane muszle tygrysie to efektywne i piękne narzędzie do relaksującego masażu ciała. Lava Shells – to samo rozgrzewające się muszle zbierane z wybrzeży Filipin na OceanieSpokojnym. Muszle Lava Shells

  • Koszulki z nadrukiem Kraków

    Koszulki z nadrukiem Kraków

    Koszulki z nadrukiem Koszulki z nadrukiem reklamowym są bardzo popularne. Wiele firm decyduje się na wyprodukowanie takiej odzieży, aby jeszcze bardziej podkreślić reklamę swojej firmy i żeby jeszcze więcej osób dowiedziało się o ich produktach oraz usługach. Jednak nie tylko najróżniejsze przedsiębiorstwa decydują się na taki krok. Bardzo często takie koszulki reklamowe można napotkać na