|  | 

Spa Góry Świętokrzyskie

Wizyta w SPA

Wizyta w SPA
1 vote, 10.00 avg. rating (87% score)

moda (23)Każda z pań, które kiedykolwiek wzięły udział w zabiegach, jakie oferuje SPA zgodnie twierdzą, że jest to coś wspaniałego nie tylko dal urody, ale i dla ogólnego samopoczucia.
Najczęściej wizyta taka zaczyna się od zabiegu na ciało z bardzo intensywnym pilingiem i maską na bazie ziół i siana. Zabieg taki pięknie wygładza i ujędrnia skórę. Następnie kosmetyczka zajmuje się twarzą, nakładając na nią maseczkę na przykład różaną i wykonując masaż twarzy. Zabieg taki doskonale odpręża, do tego stopnia, że niektóre panie nawet zasypiają. Zabieg kończy się nałożeniem serum z kwasem hialuronowym.
Cały pobyt w SPA nastraja relaksująco. Spokojna, relaksacyjna muzyka w tle, wszędzie pięknie pachnie,
Zabiegi, które serwowane są w gabinetach działają odtruwająco, odżywczo, antycelulitowo, relaksująco? po jednodniowym pobycie w takim przybytku, każda z pań wychodzi szczęśliwsza, piękniejsza, młodsza?

Najstarsze wpisy:

wizyta-w-spa

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Lekarz medycyny pracy Tarnowskie Góry

    Lekarz medycyny pracy Tarnowskie Góry

    Szybki pomysł na weekend Nie masz pomysłu, co ze sobą zrobić w nadchodzący weekend? Chciałbyś czymś zaskoczyć ukochaną? Lub może sprawić sobie małą przyjemność po trudach ciężkiej pracy? Co powiesz na wypad do SPA? To może być świetna okazja, by zrelaksować się po trudach całego tygodnia. Albo świetna okazja, by po serii masażów i zabiegów

  • Spa Góry Świętokrzyskie

    Spa Góry Świętokrzyskie

    SPA czyli zdrowie przez wodę Termin SPA pochodzi od łacińskiego zwrotu „Sanus per aquam”, czyli „zdrowy przez wodę”. Jak więc z łatwością można wywnioskować, mianem SPA określamy wszelkie zabiegi, wykorzystujące zbawienną moc wody. Z roku na rok, ośrodki SPA zyskują na popularności. Świadczy o tym chociażby fakt, że każdego roku otwierają się nowe obiekty. Jakie