|  | 

Solarium Tarnowskie Góry

Walentynkowe stylizacje

Walentynkowe stylizacje
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Walentynkowe stylizacje

Walentynki zbliżają się do nas wielkimi krokami, a zapewne niektóre z nas jeszcze się zastanawiają w co się ubrać. Cóż, nic dziwnego – jak to kobiety! Mam więc kilka propozycji dla niezdecydowanych – uwaga(!) nie są one obowiązkowe 🙂 , ale może komuś pomogą w zbudowaniu swojej stylizacji na ten dzień. Spróbowałam w nich użyć wszystkiego, co mi się stereotypowo kojarzy się z tym świętem, czyli serduszka i czerwień.

Hand made paski dla kolekcjonerów

Szperając w Internecie można znaleźć najbardziej dziwaczne i nietypowe propozycje rzeczy, które nosimy bardzo często, a nawet codziennie. Dzisiaj chcę zaprezentować firmę Wildwood (Rosja- wildwood.ru), która swoim klientom oferuje dość nietypowe skórzane paski i bransoletki.

Propozycje te są bardzo ciekawe – nigdzie jeszcze takich nie widziałam! Każdy pasek jest zrobiony ręcznie ze skóry, więc, przynajmniej powinien, trochę posłużyć swojemu właścicielowi. Jeżeli ktoś chce mieć wyjątkowy pasek, to może go kupić pod tym adresem: atu.ru (Ceny: od 550 zł).

Najstarsze wpisy:

walentynkowe-stylizacje

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Praca w solarium Warszawa

    Praca w solarium Warszawa

    Dobry pomysł na relaksujący weekend Coraz więcej z nas spędza weekendy poza domem. Wiąże się to często z podniesionym standardem życia, czyli wolnymi zasobami pieniędzy, które możemy wydać na miło spędzony czas. Oczywiście nie muszą to być kwoty wzięte z kosmosu. Coraz częściej ciekawe atrakcje nie przeciążają naszego budżetu. Dlatego też coraz częściej wybieramy relaks

  • Spa Góry Świętokrzyskie

    Spa Góry Świętokrzyskie

    SPA czyli zdrowie przez wodę Termin SPA pochodzi od łacińskiego zwrotu „Sanus per aquam”, czyli „zdrowy przez wodę”. Jak więc z łatwością można wywnioskować, mianem SPA określamy wszelkie zabiegi, wykorzystujące zbawienną moc wody. Z roku na rok, ośrodki SPA zyskują na popularności. Świadczy o tym chociażby fakt, że każdego roku otwierają się nowe obiekty. Jakie