|  | 

Ecospa pl opinie

W co się ubrać na chłodniejsze wieczory

W co się ubrać na chłodniejsze wieczory
1 vote, 7.00 avg. rating (72% score)

Wielu ludzi w letnie ciepłe dni dość dużo podróżuje. Jeśli jest piękna aura teoretycznie nic nie stoi na przeszkodzie żeby zwiedzać. Sprawa ma się trochę gorzej jeśli za oknem jest zima, sypie śnieg a temperatura wynosi sporo poniżej zera. Natomiast istnieją osoby, których to nawet tego rodzaju przeszkody nie powstrzymują przed uprawianiem tego co kochają. Gdyż zimowe widoki gór, dolin, kotlin itp. jest bezcenne.

Żeby uprawiać zimowy rodzaj turystyki powinno się być należycie przygotowanym. Zanim rozpoczniemy uprawiać taki sport trzeba obowiązkowo zaopatrzyć się w porządną odzież. Kluczową sprawą jest to, żeby zakupić dobre kurtki zimowe najlepiej składające się z kilku warstw które zabezpieczą ciało przed szybkim wychłodzeniem. Temperatury na polu nie zmienimy. Możemy natomiast podnieść ciepło naszego wnętrza. Dlatego polecanym jest ażeby ubierać cieplejsze kurtki zimowe, na przykład z warstwą prawdziwego puchu, który oferuje bardziej wyższe właściwości termiczne tkaniny.

Pamiętajmy także, że nic tak nie chroni naszych głów jak ciepłe czapki zimowe gdyż jak wiadomo poprzez skórę głowy tracimy najwięcej ciepła a dopełnieniem kurtki zimowej i czapki jest dobrej klasy bielizna termoaktywna. Da nam ona dodatkowe ciepło, jakże ważne w chłodne zimne jesienno- zimowe wędrówki.

Ostatnim elementem odzieży który jest bezwzględnie konieczny podczas wypraw zimowych są odpowiednie spodnie trekingowe które podobnie jak kurtka powinny być zbudowane z kilku warstw co zapewni odpowiednią wymianę powietrza a nam to da większy komfort podróżowania w zimne dni.

Tak przygotowani mamy pewność że nas nic nie zaskoczy nawet nagły spadek temperatury a jedynymi wspomnieniami jakie zostaną nam w głowie będą piękne zimowe widoki.

Najstarsze wpisy:

w-co-sie-ubrac-na-chlodniejsze-wieczory

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Baza kremowa ecospa

    Baza kremowa ecospa

    Wszystko, co musisz wiedzieć o SPA. Każdy z nas lubi odpoczywać. Weekend w przyjemnym, ciekawym miejscu jest idealnym pomysłem na rocznicę, urodziny czy po prostu wypad ze znajomymi. Piękny hotel, ładne otoczenie, basen czy sauna? Brzmi idealnie. W wielu miejscach w Polsce możemy znaleźć hotele określane jako SPA. Czym to tak właściwie jest? Najprościej wyjaśnić

  • Spa Góry Świętokrzyskie

    Spa Góry Świętokrzyskie

    SPA czyli zdrowie przez wodę Termin SPA pochodzi od łacińskiego zwrotu „Sanus per aquam”, czyli „zdrowy przez wodę”. Jak więc z łatwością można wywnioskować, mianem SPA określamy wszelkie zabiegi, wykorzystujące zbawienną moc wody. Z roku na rok, ośrodki SPA zyskują na popularności. Świadczy o tym chociażby fakt, że każdego roku otwierają się nowe obiekty. Jakie