VelaSmooth Pro

Jest to aparat służący do redukcji obwodu ciała i cellulitu. VelaSmooth Pro to pierwsze i jedyne urządzenie na świecie posiadające certyfikat FDA (agencji rządowej USA), potwierdzający skuteczność działania w zakresie redukcji obwodu ciała i cellulitu. Jego działanie jest oparte na nowej technologii elos (Elekto Optical Synergy), łączącej energię światła z energią prądu RF.

W czasie wykonania zabiegu aparatem Vela wykorzystywane jest równoczesne działanie trzech różnych energii:

  • Światło podczerwone (IR), które stymuluje mikrokrążenie, zwiększa natlenienie tkanek, rozgrzewa podskórną tkankę tłuszczową do głębokości ok. 5 mm.
  • Bipolarny prąd wysokiej częstotliwości (RF), który nagrzewa tkankę tłuszczową na głębokość 5-15mm.
  • Impulsowe podciśnienie (ssanie), które uelastycznia skórę, zmniejsza ucisk powiększonych komórek tłuszczowych na naczynia krwionośne i limfatyczne oraz pobudza drenaż limfatyczny.

Zabieg jest bezpieczny dla każdego rodzaju skóry, dla większości pacjentów jest komfortowy ze względu na odczuwalne ciepło masażu. Przed przystąpieniem do zabiegu dokonuje się określenie stopnia cellulitu, a następnie pomiaru obwodu (pasa, bioder i ud).

Dla uzyskania efektów zaleca się serię 8 – 10 zabiegów, dwa razy w tygodniu.

Przeciwwskazania: ciąża i okres karmienia, cukrzyca, choroba nowotworowa, rozrusznik serca i implanty metalowe w obszarze zabiegu, poważne choroby serca, opryszczka, choroba zakrzepowa, bliznowce, złe gojenie się ran, zażywanie antykoagulatów (do 10 dni), zażywanie leków, które powodują światłouczulenie takich jak izotretinoina (Accutane), tetracykliny, dziurawiec, stan po głębokim peelingu, dermabrazji, zabiegach chirurgicznych do 3 miesięcy od wyleczenia, nadmierna opalenizna.

Zdjęcia przed i po zabiegu: http://www.ecoday-spa.pl/zabiegi-aparaturowe/antycellulitowe-modelowanie-sylwetki-vella-smooth-pro/

 

 


Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.