Silhouette Soft

Silhouette soft jest obecnie najnowszą nieinwazyjną procedurą estetyczną polegająca na podniesieniu opadających części twarzy na wchłanialnych “nitkach”.

Czym jest Silhouette soft

Silhouette soft to metoda nieinwazyjnego liftingu twarzy, dająca natychmiastowe efekty. Efekt podniesienia policzków, wyrównania owalu twarzy lub podniesienia brwi widoczny jest już po zabiegu, ale pełny efekt naturalnego “soft” liftingu widoczny jest po około 2-3 tygodniach. Kwas polimlekowy, główny składnik nici Silhouette stymuluje również produkcję włókien kolagenowych, stąd mimo czasowego działania samych niteczek, tj. do 18 miesięcy, efekt obserwowany jest również po tym okresie czasu, a twarz wydaje się być jakby ”zawieszona” na wytworzonych przez skórę nitkach kolagenowych.

Zabieg Silhouette soft

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Wprowadzenie nitek nie jest więc bolesne, choć może być dyskretnie odczuwalne. W okolice policzków wprowadzamy po 1 -2 nitek na każdą stronę (czyli na całą twarz 2-4 nitek), w przypadku korekty owalu twarzy, szczególnie okolicy żuchwy konieczne jest zastosowanie także 1-2 nitek na stronę (2-4 nitki).

Terapie łączone

Silhouette soft świetnie sprawdza się jako jeden z zabiegów w terapiach łączonych z innymi procedurami, w tym z preparatami wypełniającymi, kwasem hialuronowym, Radiesse czy Regeneris.

Bezpieczeństwo techniki Silhouette soft

Silhouette soft produkowane są w Michigan w USA, dostępne są 3 letnie badania po zastosowaniu tej procedury, potwierdzające bezpieczeństwo stosowania tej metody. Firma posiada 6 letnie doświadczenie w produkcji nici Silhouette Lift, posiadające certyfikaty FDA i CE.

Koszty zabiegów

900 zł za każdą nitkę. ( minimum 2 nitki na zabieg)

Przy użyciu 4 nitek to koszt dosyć duży, ale jak na zabieg o charakterze softowych liftingów niedużo. Ale musimy to potraktować jak inwestycję i nie traktować Silhouette soft jako jedynego rozwiązania. Jakość naszej skóry jest najważniejsza i musi nam służyć jeszcze bardzo długo.

 


Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.