Regulamin korzystania z pakietów zabiegów w Ecoday Spa

§ 1

 1. Ecoday Spa oferuje w sprzedaży pakiety zabiegów, które uprawniają ich posiadaczy do korzystania z usług Ecoday Spa na warunkach określonych w niniejszym Regulaminie
 2. Ecoday Spa oferuje następujące rodzaje pakietów zabiegów :
  1. Pakiet zabiegów srebrny – o wartości 100 PLN
  2. Pakiet zabiegów złoty – o wartości 200 PLN
  3. Pakiet zabiegów platynowy – o wartości 500 PLN
  4. Pakiet na dowolny zabieg- o wartości jaka podana jest w cenniku Ecoday Spa
 3. Pakiet zabiegów Ecoday Spa obejmuje dowolną kombinację zabiegów w ramach wartości, która określona jest przez jego rodzaj, tj: srebrny- pakiet zabiegów równowartości 100 PLN; złoty- pakiet zabiegów równowartości 200 PLN; platynowy- pakiet zabiegów równowartości 500 PLN.
 4. Pakiety zabiegów  obejmują również zakup towarów oferowanych w sprzedaży detalicznej.

§ 2

 1. Posiadacz karnetu upoważniającego do skorzystania z pakietu zabiegów jest uprawniony do jego wykorzystania wyłącznie w terminie na nim określonym.
 2. Okres ważności karnetu wynosi maksymalnie 90 dni od dnia jego sprzedaży.
 3. Niewykorzystanie karnetu pakietu zabiegów zgodnie z terminem określonym w jego treści jest równoznaczne z utratą ważności karnetu pakietu zabiegów i nie stanowi podstawy do wystąpienia jego posiadacza wobec Ecoday Spa z jakimikolwiek roszczeniami w tym zakresie.

§ 3

 1. Karnet pakietu zabiegów może zostać udostępniony innej osobie
 2. Ceny zabiegów w ramach każdego z pakietów ustalane są na podstawie cennika Ecoday Spa i nie łączą się z promocjami oraz rabatami ustalonymi na podstawie kart Ecoday Spa
 3. Pakiety zabiegów nie obejmują ofert promocyjnych chyba, że w regulaminie oferty promocyjnej wskazano inaczej.

§ 4

 1. Zabiegi realizowane są w wyłącznie w godzinach otwarcia Ecoday Spa, zgodnie z informacją zawartą na stronie internetowej www.ecoday-spa.pl
 2. Termin realizacji pakietu zabiegowego Ecoday Spa należy uzgodnić wcześniej z recepcją osobiście lub pod numerem telefonu 32 411 90 09 – informując o tym jakie zabiegi będą realizowane w ramach pakietu. Podczas rezerwacji należy podać numer karnetu pakietu zabiegów Ecoday Spa oraz inne dane niezbędne do dokonania rezerwacji (imię, nazwisko, numer telefonu).
 3. Karnet pakietu zabiegów należy bezzwrotnie przedłożyć w recepcji przed rozpoczęciem korzystania z zabiegów.
 4. Istnieje możliwość dopłaty do zakupionego wcześniej pakietu w celu poszerzenia zakresu usług z jakich posiadacz karnetu chce skorzystać.
 5. Pakiety zabiegów winny być zrealizowane jednorazowo / jeden zapis na dowolną ilość usług.
 6. W przypadku gdy rezerwacja zabiegów, z których posiadacz karnetu pakietu zabiegów zamierza skorzystać nie zostanie odwołana minimum 24 godziny przed umówionym terminem, następuje utrata ważności karnetu pakietu zabiegów i nie stanowi to podstawy do wystąpienia przez jego posiadacza wobec Ecoday Spa z jakimikolwiek roszczeniami w tym zakresie.

§ 5

 1. Ecoday Spa nie odpowiada za zgubienie bądź uszkodzenie karnetu pakietów zabiegów.
 2. Karnet pakietu zabiegów nie jest środkiem płatniczym. Nie może zostać zamieniony w Ecoday Spa na gotówkę, zarówno w całości jak i częściowo a nie w pełni wykorzystana kwota pakietu nie podlega zwrotowi.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.