Regulamin akcji promocyjnej „Wybierz zabieg antycellulitowego modelowania sylwetki Vela Smooth Pro i otrzymaj od nas bon do zrealizowania w Drogerii Ecoday”

1.            Organizatorem akcji „Wybierz zabieg antycellulitowego modelowania sylwetki Vela Smooth Pro i otrzymaj od nas bon do zrealizowania w Drogerii Ecoday” (zwana dalej: „akcją promocyjną”) jest Ecoday SPA w Tarnowskich Górach, ul. Janasa 31 we współpracy z Drogerią Ecoday z siedzibą pod tym samym adresem.
2.            Akcja promocyjna trwa od 2 listopada 2016 r. do 30 listopada 2016 r.
3.            Akcja promocyjna polega na udzieleniu każdemu klientowi Ecoday SPA dokonującemu płatności za dowolny karnet na zabiegi Vela Smooth Pro, rabatu w wysokości 10% od łącznej kwoty należności, w postaci bonu do realizacji w Drogerii Ecoday do 30 listopada 2016 roku.
*nie dotyczy zakupu bonów podarunkowych.
4.            Kwota wynikająca z otrzymanego bonu zostanie odjęta od wartości zakupów w Drogerii Ecoday.
5.            Nie ma możliwości odebrania rabatu w gotówce oraz odliczenia kwoty wynikającej z rabatu od rachunku do zapłaty w Ecoday SPA.
6.            Realizacja bonów w Drogerii Ecoday jest jednorazowa. Drogeria Ecoday nie wydaje reszty od niezrealizowanej kwoty bonu. Nie ma możliwości wymiany bonu w Drogerii Ecoday na gotówkę.
7.            Aby w pełni zrealizować otrzymany bon należy dokonać zakupów za wartość równą lub wyższą otrzymanemu rabatowi w Ecoday SPA, czyli równą lub wyższą kwocie na otrzymanym bonie.
8.            W przypadku wątpliwości co do prawdziwości bonu lub kwoty na nim zapisanej lub jeśli będzie ona nieczytelna, Drogeria Ecoday zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji bonu.
9.            W przypadku zagubienia bądź zniszczenia bonu Ecoday SPA zastrzega, iż nie ma możliwości wydania duplikatu bonu, a tym samym klient nie będzie mógł skorzystać z akcji promocyjnej.
10.            Wzory bonu, awers i rewers:

11.            Bony w Akcji promocyjnej uzupełniane są przez personel Ecoday SPA oraz personel Drogerii Ecoday. Klient nie może dokonywać żadnych zmian na bonie. W przypadku dokonania zmian na bonie przez osobę nieuprawnioną- traci on ważność. Poprawnie wypełniony bon powinien zawierać pieczęć oraz suchy znak Ecoday SPA.
12.            Przy realizacji bonu możliwe jest przekroczenie jego wartości. Wówczas klient dopłaca gotówką lub kartą różnicę między wartością bonu, a należnością za dokonane zakupy w Drogerii Ecoday.
13.            W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o zgłaszanie ich do personelu Ecoday SPA lub Drogerii Ecoday.
14.            Udział w Akcji promocyjnej jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.


Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.