Regulamin akcji promocyjnej „Urodzinowa Promocja ReFirme”

1. Organizatorem akcji „Urodzinowa Promocja ReFirme” (zwana dalej: „akcją promocyjną”) jest Ecoday SPA w Tarnowskich Górach, ul. Janasa 31.
2. Akcja promocyjna trwa od 1 listopada 2016 r. do 15 listopada 2016 r.
3. Akcja promocyjna polega na udzieleniu każdemu klientowi Ecoday SPA     dokonującemu płatności za zabieg ReFirme, rabatu w wysokości 30% od łącznej kwoty należności, w postaci bonu do realizacji w Ecoday SPA na dowolny zabieg do 30 listopada 2016 roku.
*nie dotyczy zakupu bonów podarunkowych.
4. Kwota wynikająca z otrzymanego bonu zostanie odjęta od wartości wybranych zabiegów w Ecoday SPA.
5. Nie ma możliwości odebrania rabatu w gotówce oraz odliczenia kwoty wynikającej z rabatu od rachunku do zapłaty w Ecoday SPA.
6. Realizacja bonów w Ecoday SPA jest jednorazowa. Ecoday SPA nie wydaje reszty od niezrealizowanej kwoty bonu. Nie ma możliwości wymiany bonu w Ecoday SPA na gotówkę.
7. Aby w pełni zrealizować otrzymany bon należy dokonać zakupu dowolnych zabiegów za wartość równą lub wyższą otrzymanemu rabatowi w Ecoday SPA, czyli równą lub wyższą kwocie na otrzymanym bonie.
8. W przypadku wątpliwości, co do prawdziwości bonu lub kwoty na nim zapisanej lub jeśli będzie ona nieczytelna, Ecoday SPA zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji bonu.
9. W przypadku zagubienia bądź zniszczenia bonu Ecoday SPA zastrzega, iż nie ma możliwości wydania duplikatu bonu, a tym samym klient nie będzie mógł skorzystać z akcji promocyjnej.
10. Wzory bonu, awers i rewers:


11. Bony w Akcji promocyjnej uzupełniane są przez personel Ecoday SPA. Klient nie może dokonywać żadnych zmian na bonie. W przypadku dokonania zmian na bonie przez osobę nieuprawnioną- traci on ważność. Poprawnie wypełniony bon powinien zawierać pieczęć oraz suchy znak Ecoday SPA.
12. Przy realizacji bonu możliwe jest przekroczenie jego wartości. Wówczas klient dopłaca gotówką lub kartą różnicę między wartością bonu, a należnością za wybrane zabiegi w Ecoday SPA.
13. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o zgłaszanie ich do personelu Ecoday SPA.
14. Udział w Akcji promocyjnej jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.


Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.