Program nawilżający.

Program nawilżający

O tym, jak ważne jest odpowiednie nawilżenie skóry ciała wie każda z nas. Jest to recepta na zdrowy, zadbany i piękny wygląd. Za pomocą odpowiednio dobranej pielęgnacji ciała, sprawiamy, iż pozostanie ona na długo elastyczna i promienna.

Zmienne warunki atmosferyczne, zimne oraz gorąco powietrze, klimatyzacja, promienie słoneczne – wszystko to powoduje wysuszenie i pogorszenie stanu naszej skóry. Jeśli chcemy zachować ją w dobrej formie i pięknie wyglądać powinniśmy codziennie ją pielęgnować.

Program nawilżający opracowany przez Zespół Ecoday Spa pomoże zachować młodzieńczy, promienny wygląd. Dzięki odpowiednio dobranym zabiegom skóra odzyska odpowiednie nawilżenie, a dzięki niemu utraconą jędrność i witalność. Wyselekcjonowane składniki aktywne wnikające w głąb skóry pobudzą odnowę komórkową, zregenerują skórę i dostarczą jej odpowiedniego nawilżenia.

Częstotliwość zabiegów:  2 razy w tygodniu w 4 kolejnych tygodniach


Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.