|  | 

Solarium Tarnowskie Góry

Prada Wiosna Lato 2012 – dodatki

Prada Wiosna Lato 2012 – dodatki
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Prada Wiosna Lato 2012 – dodatki

Dodatki od Prady zawsze są przemyślane i idealnie wkomponowują się w kolekcje – tak jest i tym razem!

BUTY

Jak by ktoś mnie zapytał o to, co mi przychodzi na myśl jak widzę buty z nowej kolekcji Prady, bez wahania odpowiedziałabym: „szybkość i gra kolorów”. Wystarczy tylko jeden raz popatrzeć na tę kolekcję, a skojarzenia nasuwają się same. Dominującym kolorem jest czerwony, który występuję, w większości, w połączeniu z innymi barwami, np. pastelami, a motywem przewodnim – szybkość i technika.

TOREBKI

Torebki na wiosnę i lato od Prady to prawdziwa klasyka (w babcinym kufrze możemy znaleźć bardzo podobne) – nie ma tutaj miejsca na miękkie kształty i chaotyczne ozdoby! Kolorystyka – bez szaleństw: pastelowe odcienie błękitu i żółtego, brązy i czerwienie.

W kolekcji również znalazło się miejsce dla kilku zupełnie nieklasycznych propozycji kopertówek.

DODATKI

Zaprezentowana biżuteria nie przystaje do głównego, futurystycznego trendu, w jakim jest utrzymana cała kolekcja. Czy to na kolczykach, czy na bransoletkach zobaczymy róże, które wyglądają trochę snobistycznie i zarazem kiczowato. Z kolei okulary są bardziej dopasowane do całości i stanowią jej naturalne uzupełnienie.

Cała kolekcja, mimo wszystko, jest ciekawa i godna uwagi.

Najstarsze wpisy:

prada-wiosna-lato-2012-dodatki

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Praca w solarium Warszawa

    Praca w solarium Warszawa

    Dobry pomysł na relaksujący weekend Coraz więcej z nas spędza weekendy poza domem. Wiąże się to często z podniesionym standardem życia, czyli wolnymi zasobami pieniędzy, które możemy wydać na miło spędzony czas. Oczywiście nie muszą to być kwoty wzięte z kosmosu. Coraz częściej ciekawe atrakcje nie przeciążają naszego budżetu. Dlatego też coraz częściej wybieramy relaks

  • Spa Góry Świętokrzyskie

    Spa Góry Świętokrzyskie

    SPA czyli zdrowie przez wodę Termin SPA pochodzi od łacińskiego zwrotu „Sanus per aquam”, czyli „zdrowy przez wodę”. Jak więc z łatwością można wywnioskować, mianem SPA określamy wszelkie zabiegi, wykorzystujące zbawienną moc wody. Z roku na rok, ośrodki SPA zyskują na popularności. Świadczy o tym chociażby fakt, że każdego roku otwierają się nowe obiekty. Jakie