Masaże

Masaż ręczny antycellulitowy

Intensywny masaż ręczny wykonywany na specjalnym olejku antycellulitowym Aroma Derm. Główne techniki stosowane podczas masażu to intensywne głaskanie, rozcieranie i ugniatanie, oklepywanie miejsc objętych cellulitem (brzuch, uda, pośladki). Efektem jest przekrwienie skóry. Masaż działa na tkankę podskórną usuwając złogi toksyn i szkodliwe produkty przemiany materii, zmniejszając zastoje limfatyczne i pobudzając prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Po serii zabiegów skora jest bardziej jędrna, elastyczna, następuje redukcja cellulitu. Zalecana ilość zabiegów to 10 wykonywana 2 lub 3 razy w tygodniu.

Masaż bańkami chińskimi

Masaż bańkami chińskimi jest specjalną formą masażu próżniowego, obejmującego całe ciało lub wybranej jego części. Zabieg wykonywany jest przy użyciu różnej wielkości gumowych baniek. Polega na przesuwaniu bańki z zassaną skórą po obszarze ciała objętym zabiegiem. Siłę z jaką wykonujemy masaż dostosowujemy indywidualnie do konkretnej osoby.

Jego działanie związane jest z silnym przekrwieniem tkanek w obszarze poddanym zabiegowi i ich lepszym odżywieniem oraz przyspieszeniem odpływu krwi żylnej i limfy. Ponadto masaż z użyciem baniek chińskich jest jednym z najlepszych sposobów na odprężenie i rozluźnienie mięśni.

Masaż bańkami:

  • Działa ujędrniająco na skórę,
  • Działa antycellulitowo,
  • Wspomaga proces odchudzania, rozbija nadmiar tkanki tłuszczowej,
  • Poprawia cyrkulację krwi i limfy,
  • Rozluźnia, odpręża i rozgrzewa w stanach przemęczenia, stresu i napięcia,

Masaż podciśnieniowy przy użyciu baniek chińskich szczególnie zalecany jest przy kuracjach antycellulitowych, dla osób  chcących ujędrnić i wygładzić swoją skórę.

Zalecana jest cała seria zabiegów.

 


Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.