Indywidualne ćwiczenia Pani Moniki

Totalna przemiana!

Uczestniczka metamorfozy Pani Monika w dalszym ciągu kontynuuje indywidualne ćwiczenia z fizjoterapeutką Ecoday Spa. Zajęcia te mają na celu zrzucenie niechcianych kilogramów oraz poprawienie aktywności fizycznej.

Dla osób, które chcą poprawić swoja kondycję oraz sylwetkę przygotowaliśmy specjalny program ćwiczeń wyszczuplająco – modelujących, które można wykonywać w domu: http://www.ecoday-spa.pl/poradnik-wielka-metamorfoza/

Pani Monika po raz kolejny poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym oraz aparaturowym. Po tygodniowej kuracji zabiegowej, nasza uczestniczka zauważyła pierwsze efekty ujędrnienia oraz napięcia skóry.

Serdecznie zapraszamy do pełnych opisów zabiegowych: http://www.ecoday-spa.pl/dermomasaz/ oraz http://www.ecoday-spa.pl/zabieg-wyszczuplajacy-brzuch-posladki-uda-thalion/

Przypominamy, że na osoby kibicujące Pani Monice w wielkiej przemianie czeka wiele niespodzianek! Gorąco zachęcamy do śledzenia relacji z przebiegu metamorfozy Pani Moniki.

#TotalnaPrzemiana


Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.