Masaż TSUBOKI ®

TSUBOKI ® to wyjątkowy, poprawiający wygląd i doskonale relaksujący MASAŻ PUNKTÓW MŁODOŚCI w obrębie twarzy, szyi, karku i dekoltu.

Masaż tsuboki jest kombinacją masażu japońskiego oraz techniki akupresury, która koncentruje się na odpowiednich punktach akupresurowych (tsubo) na twarzy.

Pracując na punktach TSUBO, które są zlokalizowane wzdłuż meridianów- kanałów energetycznych wpływamy na przepływ energii, poprawiając stan energetyczny organizmu oraz stymulacje funkcji komórkowych. Dzięki temu skóra twarzy staje się zrelaksowana i promienna w wyglądzie. Dodatkowo masowanie wielu punktów poprawia napięcie mięśni. Stymulacja punktów aktywuje nerwy twarzy, co wzmacnia przepływ energii Ki i krwi do twarzy- to naturalny lifting twarzy!

Osoba po masażu tsuboki odczuwa pozytywną energię oraz wspaniałe rozluźnienie każdej części ciała.

Jest nam miło poinformować iż nasz Salon jako jeden z nielicznych w Polsce posiada certyfikat ukończenia kursu masażu TSUBOKI ® na wyłącznej licencji brytyjskiej terapeutki Anne Parry.


Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.