Metamorfoza

 

Jeżeli chcesz odmienić swój wygląd i pozbyć się kompleksów – napisz do nas.

Rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń do wielkiej metamorfozy z Naturhouse i Ecoday SPA. Aby zgłosić się do akcji należy przesłać do nas maila ze zdjęciem przedstawiającym całą sylwetkę oraz kilka zdań dlaczego to właśnie Pani / Pan powinien zostać wybrany do metamorfozy. Spośród wszystkich zgłoszeń nadesłanych do nas do 31 lipca 2013 przedstawiciele Naturhouse, Ecoday SPA i Studia Fotograficznego wybiorą osobę, która przekonała wszystkich, że to ona powinna poddać się metamorfozie.

Metamorfoza obejmie:

  • 3 miesięczną kurację odchudzającą w Centrum Dietetycznym Naturhouse, obejmującą plan dietetyczny, suplementację wspomagającą odchudzanie, zakupy z dietetykiem, warsztaty kulinarne;
  • 3 miesięczny program poprawiający kondycję fizyczną w Ecoday SPA, obejmujący odpowiednio dobrane zajęcia ruchowe
  • 3 miesięczny program poprawiający kondycję skóry twarzy i ciała w Ecoday SPA, obejmujący dostosowane do potrzeb skóry zabiegi na twarz i ciało oraz program antycellulitowego modelowania sylwetki Vela Smooth Pro lub Dermomasażera.
  • zmianę fryzury dostosowaną do nowego wyglądu, osobowości i stylu wykonaną przez pracownię fryzjerską Krystiana Waloszczyka
  • profesjonalną sesję zdjęciową wykonaną przez Fotografa Patryka Długajczyka po zakończeniu metamorfozy.

Część metamorfozy odbywająca się w Ecoday SPA będzie obejmowała zajęcia fitness oraz specjalistyczne zabiegi pielęgnacyjne i aparaturowe na twarz i ciało.

Zajęcia fitness będą prowadzone w klimatyzowanej sali gimnastycznej, przez wykwalifikowanych instruktorów. Będą uwzględniały ćwiczenia ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki, a także wzmacnianie konkretnych partii mięśniowych. Aktywność fizyczna jest jednym z podstawowych czynników pomagających w redukcji masy ciała, jednocześnie wpływającym na kondycję i wydolność całego organizmu, a także znakomicie poprawiającym nasze samopoczucie. Rodzaj aktywności i intensywność ćwiczeń zostanie dostosowana do potrzeb i możliwości osoby poddającej się metamorfozie.

W Ecoday SPA oferujemy bogatą listę zabiegów na twarz i ciało, a także dłonie i stopy. Dzięki naturalnym kosmetykom najlepszych marek, najnowocześniejszym zapleczem technologicznym oraz wykwalifikowanej kadrze specjalistów zapewniamy naszym klientom w pełni bezpieczną, profesjonalną i najwyższą jakość usług. Nasi specjaliści indywidualnie ułożą programy terapeutyczne, ściśle dostosowane do oczekiwań, trybu życia i preferencji osoby poddanej metamorfozie.

Terapie mające na celu modelowanie sylwetki, opieramy przede wszystkim na wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń. Jednym z takich sprzętów jest VelaSmoothPro. Jest to pierwsze i jedyne urządzenie na świecie posiadające certyfikat FDA (agencji rządowej USA), potwierdzający skuteczność działania w zakresie redukcji obwodu ciała i cellulitu. Alternatywą do VelaSmoothPro jest dermomasażer. Służy do podciśnieniowego masażu. Aparat łączy w sobie masaż mechaniczny z podciśnieniem i jednoczesnym zassaniem fałdu skóry. Masaż ten często nazywany jest lipomasażem. W wyniku tego zabiegu następuje likwidacja cellulitu poprzez rozbicie komórek tłuszczowych. Modelowanie sylwetki wspomagamy wykonując również zabiegi mezoterapii bezigłowej, opierającej się w swoim działaniu na przepływie prądu oraz zachodzącemu zjawisku elektroporacji. Dzięki temu, składniki aktywne wykorzystywane w zabiegu, możemy wprowadzić na dużo większą głębokość, aż do miejsca ich działania, co gwarantuje większą skuteczność zabiegu i lepsze rezultaty. Podstawowym celem mezoterapii jest redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej, ujędrnienie biustu. Efekty osiągane są poprzez zastosowanie odpowiedniego preparatu – koktajlu wyszczuplającego, antycellulitowego lub ujędrniającego.

Zabiegi pielęgnacyjne na ciało bazują na naturalnych ekstraktach np. z zielonej kawy, alg brunatnych, niebieskich oraz czerwonych połączonych z koncentratem wody morskiej. Produkty zawierają ponad 100 pierwiastków i minerałów, w tym szczególnie wysoką zawartość magnezu. Pozwalają uzupełnić niedobory mineralne organizmu, przywracają siłę i witalność. Doskonale wpływają na modelowanie, pojędrnianie i odtoksyczanie skóry, aktywizują metabolizm, a zarazem przywracają uczucie świeżości, lekkości i gładkości. Są to okłady, kąpiele w wannie z hydromasażem lub bardziej rozbudowane procedury zabiegowe, uzupełnione o działanie sauny lub masaż antycellulitowy. Intensywny masaż antycellulitowy ręczny wykonywany jest na specjalnym olejku antycellulitowym. Główne techniki stosowane podczas masażu to intensywne głaskanie, rozcieranie i ugniatanie, oklepywanie miejsc objętych cellulitem (brzuch, uda, pośladki). Inną formą masażu antycellulitowego jest masaż bańkami chińskimi.

Jest to forma masażu próżniowego, obejmująca całe ciało lub wybrane jego części. Zabieg wykonywany jest przy użyciu różnej wielkości gumowych baniek. Polega na przesuwaniu bańki z zassaną skórą po obszarze ciała objętym zabiegiem. Efektem obu zabiegów jest przekrwienie skóry. Masaż działa na tkankę podskórną usuwając złogi toksyn i szkodliwe produkty przemiany materii, zmniejszając zastoje limfatyczne i pobudzając prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Pielęgnacja skóry twarzy, szczególnie ta ukierunkowana na redukcję niedoskonałości oraz poprawę jej ogólnej kondycji i wyglądu, jest bardzo złożona i wymaga dużej systematyczności i konsekwencji w działaniu. Program pielęgnacyjny dostosowany będzie indywidualnie do aktualnych potrzeb i kondycji skóry, uwzględniając wcześniej zebrany, szczegółowy wywiad oraz cele, jakie wspólnie chcemy osiągnąć. W pielęgnacji skóry twarzy bazujemy na kosmetykach profesjonalnych, zawierających wysokiej klasy, stężone składniki aktywne, pozyskiwane z naturalnych źródeł, dzięki temu są bezpieczne dla skóry i przynoszą widoczne rezultaty. W ofercie posiadamy zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze dostosowane do różnych potrzeb skóry i jej problemów, tj. trądzik, naczynka, przebarwienia, oznaki starzenia. Efekty zabiegów wzmacniamy wykonując uprzednio peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazję, natomiast wchłanianie substancji aktywnych polepszamy wykonując sonomasaż z wykorzystaniem ultradźwięków.

W drodze do poprawy wyglądu wykorzystujemy również specjalistyczną aparaturę kosmetyczną, taką jak np. urządzenie do mezoterapii bezigłowej, która wykorzystując prąd elektryczny, znacznie poprawia wchłanianie składników aktywnych, zawartych w specjalnie skomponowanych, wysoko stężonych koktajlach. Pracujemy również na jednym z najnowocześniejszych urządzeń IPL w technologii elos. Jest to połączenie energii światła oraz prądu RF. IPL wyposażony jest w specjalne głowice zabiegowe, dzięki którym jesteśmy w stanie rozjaśniać zmiany pigmentowe, zamykać rozszerzone naczynia krwionośne, usuwać nadmierne owłosienie z różnych partii ciała oraz prowadzić do spłycenia drobnych zmarszczek i bruzd, wpływając na odmłodzenie skóry twarzy.
Wszystkie zabiegi muszą być wykonywane systematycznie i regularnie, zgodnie z zaleceniami i powinny być uzupełnione o kompleksową pielęgnacje domową, w celu potrzymania i zintensyfikowania efektów.

Rodzaj zabiegów będzie zależny od aktualnego stanu cery, jej kondycji, niedoskonałości, wieku pacjenta. Wszystkie wykonywane działania będą miały na celu przywrócenie cerze jej naturalnej równowagi, ujednolicenie powierzchni i kolorytu, przywrócenie jej prawidłowego nawilżenia, odżywienia oraz cofnięcie oznak starzenia się skóry.

Holistyczna, wielokierunkowa pielęgnacja prowadzona podczas metamorfozy w Ecoday SPA przyniesie efekty widoczne od razu. Poddając się metamorfozie razem z Naturhouse i Ecoday SPA zyskujesz nowy wizerunek oraz świetne samopoczucie, gdyż wiesz, że dobrze wyglądasz.

Przeżyj z nami metamorfozę, bezstresową i dostosowaną do Twoich potrzeb.
Daj sobie szansę!

Zgłoś się już teraz i nie marnuj swojej szansy na wielką poprawę samopoczucia!!!
Kolejne informacje o akcji już wkrótce. Zapraszamy!

* warunkiem udziału w metamorfozie dla osoby, która zostanie wybrana przez przedstawicieli organizatorów akcji jest podpisanie stosownych zgód i oświadczeń przed przystąpieniem do metamorfozy ( w tym zgody na publikację wizerunku przez organizatorów akcji, oświadczenia
o stanie zdrowia i innych). Wszystkie dokumenty zostaną udostępnione osobie wybranej do metamorfozy do 15 sierpnia. W przypadku nie dostarczenia podpisanych dokumentów w wyznaczonym terminie, wybrana zostanie kolejna osoba spośród zgłoszonych kandydatów.


Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.