Masaż bańkami chińskimi

Masaż ten jest specjalną formą masażu próżniowego, polega na zassaniu kawałka skóry i wykonywaniu ruchów podłużnych oraz kolistych w kierunku węzłów chłonnych. Masaż ten poprzedzony jest natłuszczeniem skóry specjalnym olejkiem antycellulitowym. Masaż ten pobudza krążenie, wpływa na szybszą przemianę materii oraz rozbija tkankę tłuszczową i redukuje cellulit.

Jego działanie związane jest z silnym przekrwieniem tkanek w obszarze poddanym zabiegowi i ich lepszym odżywieniem oraz przyspieszeniem  odpływu krwi żylnej i limfy. Ponadto masaż z użyciem baniek chińskich jest jednym z najlepszych sposobów na odprężenie i rozluźnienie mięśni.

Masaż bańkami:

  • Działa ujędrniająco na skórę,
  • Działa antycellulitowo,
  • Wspomaga proces odchudzania, rozbija nadmiar tkanki tłuszczowej,
  • Poprawia cyrkulację krwi i limfy
  • Rozluźnia, odpręża i rozgrzewa w stanach przemęczenia, stresu i napięcia

Masaż podciśnieniowy przy użyciu baniek chińskich szczególnie zalecany jest przy kuracjach antycellulitowych, dla osób chcących ujędrnić i wygładzić swoją skórę. Zalecana jest cała seria zabiegów.


Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.