|  |  | 

Day spa Tarnowskie Góry Spa Góry Świętokrzyskie

LAVA SHELLS – masaż gorącymi muszlami tygrysimi

LAVA SHELLS – masaż gorącymi muszlami tygrysimi
1 vote, 10.00 avg. rating (87% score)

Masaż stemplami ziołowymi
LAVA SHELLS – masaż gorącymi muszlami tygrysimi.

Masaż gorącymi muszlami łączy w sobie naturalne właściwości owoców morza oraz kojący dotyk ciepła. Naturalne, ręcznie selekcjonowane muszle tygrysie to efektywne i piękne narzędzie do relaksującego masażu ciała.

Lava Shells – to samo rozgrzewające się muszle zbierane z wybrzeży Filipin na OceanieSpokojnym. Muszle Lava Shells poddawane są specjalnemu szlifowaniu i piaskowaniu, dzięki czemu są gładkie i miłe w dotyku, idealne do delikatnego, przyjemnego masażu ciała. Samorozgrzewające się muszle Lava Shells charakteryzują się naturalnym różowym kolorem oraz zamykanym elementem, dzięki czemu do muszli można wprowadzić olejki eteryczne, żel i aktywator.

Żel Lava Shells™ – żel jest mieszanką naturalnych minerałów zawierających suszone algi morskie.

Aktywator Lava Shells – to krystalicznie czysta woda, sól oraz olejki esencjonalne.

Muszla dzięki połaczeniu aktywatora z żelem rozgrzewa się i jest gotowa do użycia. Pełne rozgrzanie następuje po około 5 minutach. Rozgrzane muszle uwalniają między innymi węglan wapnia, który wspiera proces odnowy komórkowej przywracając skórze zdrowy i młody wygląd.

Działanie masażu z użyciem muszli Lava Shells wynika z zastosowania bodźca, jakim jest ciepło. Masaż Lava Shells przynosi relaks i odprężenie, przyspiesza gojenie urazów, zmniejsza bóle i napięcie mięśni, zwiększa ruchomość w stawach, przyspiesza regresję obrzęków i wysięków.

Celem masażu gorącymi muszlami tygrysimi jest zmniejszenie napięcia nerwowo-mięśniowego i psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia. Ruchy wykonywane podczas masażu są powolne, rytmiczne i łagodne a ich zadaniem jest uspokojenie duszy i ciała.

Jest to masaż silnie relaksujący, działający kojąco na zmysły, redukujący stres i zmęczenie.

Polecany jako relaks w chłodniejsze dni.

Masaż ciała gorącymi muszlami tygrysimi trwa około 50 minut

Pochodzi z Tajlandii gdzie praktykowany jest od ponad 400 lat. Mieszanka ziół, zawinięta w bawełniany materiał jest podgrzewana w specjalnym podgrzewaczu parowym co uwalnia wspaniałe aromaty ziół i wzmacnia ich lecznicze właściwości.

Masaż stemplami ziołowymi (w zależności od rodzaju użytych ziół) może mieć działanie pobudzające, ułatwiające spalanie tłuszczu, aromaterapeutyczne, relaksujące, stymulujące zmysły.

Peeling + masaż cytrusowy

Zabieg ten rozpoczyna się peelingiem z kryształów soli morskie zanurzonych w delikatnym żelu, z dodatkiem olejków eterycznych cytrusów. Następnie wykonany jest relaksacyjny masaż całego ciała z wykorzystaniem subtelnego olejku cytrusowego. Dzięki tym zabiegom skóra staje się jedwabiście gładka. Zabieg ten daje efekt niezwykłego odświeżenia, relaksu oraz odprężenia.

Najstarsze wpisy:

lava-shells-masaz-goracymi-muszlami-tygrysimi

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Lekarz medycyny pracy Tarnowskie Góry

    Lekarz medycyny pracy Tarnowskie Góry

    Szybki pomysł na weekend Nie masz pomysłu, co ze sobą zrobić w nadchodzący weekend? Chciałbyś czymś zaskoczyć ukochaną? Lub może sprawić sobie małą przyjemność po trudach ciężkiej pracy? Co powiesz na wypad do SPA? To może być świetna okazja, by zrelaksować się po trudach całego tygodnia. Albo świetna okazja, by po serii masażów i zabiegów

  • Eco spa olejki

    Eco spa olejki

    Zabiegi SPA – dla kogo? Hotele i gabinety SPA to miejsca, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Część klientów odwiedza je indywidualnie, jednak warto pamiętać, że jest to również propozycja idealna na wspólny wypad z przyjaciółką, siostrą, mamą, a nawet mężem. Wiele pensjonatów posiada specjalne oferty dla par lub całych rodzin, wraz z dziećmi, które