Breaking News
 |  | 

Pharmos

Kosmetyki własnej roboty na topie

Kosmetyki własnej roboty na topie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

W mediach trwa kampania reklamowa ekologii i wszystkiego co jest naturalne. Coraz częściej namawia się nas do robienia w zaciszu domowym kosmetyków. W wielu drogeriach czy internecie oferuje się nam produkty konieczne do zrobienia własnego kosmetyku. Wiele z nas korzysta już z takich mozliwości i próbuje komponować swoje kremy czy maseczki.

Cudowne zastosowanie olejku jojoba

Zrobienie kosmetyku nie jest banalną sprawą, bądź co bądź trzeba znać wiele składników, ich zastosowanie i właściwości. Coraz większą popularnością cieszą się więc różnego rodzaju poradniki zawierające nie tylko przepisy na domowej roboty kosmetyki ale także wyjaśniające na przykład niektóre tajemnicze nazwy. Dziś już wiemy czym jest olejek jojoba, dlaczego nazywamy go płynnym złotem. Kazda z Pań wie, że wykorzystywany jest w kosmetykach do demakijażu, może być stosowany do każdego rodzaju cery, także tłustej. Im bardziej zagłębimy się we właściwości olejku jojoba tym więcej możliwości jego zastosowania znajdujemy. Nie tylko olejek jojoba jest takim składnikem, oczywiście jest ich bardzo wiele.
Warto eksperymentować

Ciekawym doświadczeniem dla każdej kobiety może być własnoręczne przygotowanie kosmetyku, czy z wykorzystaniem olejku jojoba czy też bez niego. Choć czasem może nam nie wyjść czy nasz kosmetyk może nie być tak cudowny jak byśmy chciały, to warto próbować i poznawać nie tylko gotowe nowinki kosmetyczne ale i przepisy na domowe kosmetyki.

Najstarsze wpisy:

kosmetyki-wlasnej-roboty-na-topie

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Zabiegi na twarz – Pharmos Natur

    Zabiegi na twarz – Pharmos Natur

    Pobudza wydzielanie endorfin w organizmie wywołujących uczucie zadowolenia i szczęścia; działa wyszczuplająco, zapobiega procesom starzenia, poprawia wygląd skóry. Niezwykle przyjemny zabieg relaksacyjny oparty na masażu całego ciała rozpuszczoną, prawdziwą 98% czekoladą! Masaż próżniowy – antycellulitowy- dermomasażer Zabieg ten jest w naszym SPA alternatywą dla osób, u których istnieją przeciwwskazania do zabiegów z użyciem światła IPL

  • Emocje ludzkie wyrażone za pomocą fotografii IWONA

    Emocje ludzkie wyrażone za pomocą fotografii IWONA

    Dobry fotograf ślubny musi poszukiwać inspiracji. Nie może kierować się jedynie swoimi umiejętnościami jakie posiada w zakresie obsługi technicznej aparatu. Dobrze jeśli jest uczuciowy i daje się ponosić emocjom, ponieważ wtedy będzie sam potrafił je dostrzec oraz urzeczywistnić w osobach, które fotografuje. Emocje nas napędzają, targają nami oraz powodują, że jesteśmy pełni wiary lub też