|  | 

Solarium Tarnowskie Góry

Kosmetyki własnej roboty na topie

Kosmetyki własnej roboty na topie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

W mediach trwa kampania reklamowa ekologii i wszystkiego co jest naturalne. Coraz częściej namawia się nas do robienia w zaciszu domowym kosmetyków. W wielu drogeriach czy internecie oferuje się nam produkty konieczne do zrobienia własnego kosmetyku. Wiele z nas korzysta już z takich mozliwości i próbuje komponować swoje kremy czy maseczki.

Cudowne zastosowanie olejku jojoba

Zrobienie kosmetyku nie jest banalną sprawą, bądź co bądź trzeba znać wiele składników, ich zastosowanie i właściwości. Coraz większą popularnością cieszą się więc różnego rodzaju poradniki zawierające nie tylko przepisy na domowej roboty kosmetyki ale także wyjaśniające na przykład niektóre tajemnicze nazwy. Dziś już wiemy czym jest olejek jojoba, dlaczego nazywamy go płynnym złotem. Kazda z Pań wie, że wykorzystywany jest w kosmetykach do demakijażu, może być stosowany do każdego rodzaju cery, także tłustej. Im bardziej zagłębimy się we właściwości olejku jojoba tym więcej możliwości jego zastosowania znajdujemy. Nie tylko olejek jojoba jest takim składnikem, oczywiście jest ich bardzo wiele.
Warto eksperymentować

Ciekawym doświadczeniem dla każdej kobiety może być własnoręczne przygotowanie kosmetyku, czy z wykorzystaniem olejku jojoba czy też bez niego. Choć czasem może nam nie wyjść czy nasz kosmetyk może nie być tak cudowny jak byśmy chciały, to warto próbować i poznawać nie tylko gotowe nowinki kosmetyczne ale i przepisy na domowe kosmetyki.

Najstarsze wpisy:

kosmetyki-wlasnej-roboty-na-topie

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Praca w solarium Warszawa

    Praca w solarium Warszawa

    Dobry pomysł na relaksujący weekend Coraz więcej z nas spędza weekendy poza domem. Wiąże się to często z podniesionym standardem życia, czyli wolnymi zasobami pieniędzy, które możemy wydać na miło spędzony czas. Oczywiście nie muszą to być kwoty wzięte z kosmosu. Coraz częściej ciekawe atrakcje nie przeciążają naszego budżetu. Dlatego też coraz częściej wybieramy relaks

  • Spa Góry Świętokrzyskie

    Spa Góry Świętokrzyskie

    SPA czyli zdrowie przez wodę Termin SPA pochodzi od łacińskiego zwrotu „Sanus per aquam”, czyli „zdrowy przez wodę”. Jak więc z łatwością można wywnioskować, mianem SPA określamy wszelkie zabiegi, wykorzystujące zbawienną moc wody. Z roku na rok, ośrodki SPA zyskują na popularności. Świadczy o tym chociażby fakt, że każdego roku otwierają się nowe obiekty. Jakie