Joga

W sanskrycie słowo „yoga” oznacza scalać, łączyć, integrować.

Takie waśnie mamy zadanie na sesji jogi, zintegrować ciało z umysłem i duchem. Joga to równowaga, praca z ciałem, oddechem i psychiką. Praca z ciałem pomaga w doskonaleniu sprawności i zdrowia, natomiast praca z umysłem rozwija zdolności intelektualne i emocjonalne.

Na zajęciach powoli poznasz możliwości swojego ciała. Nauczysz się koncentracji na sobie i swoim ciele tu i teraz. Osiągniesz harmonię ducha z ciałem. Ćwiczysz zawsze w swoim tempie i na poziomie swoich możliwości fizycznych, które w danej chwili posiadasz.

Podczas każdego ćwiczenia dzięki napinaniom i rozluźnianiom mięśni, rozciąganiom i skracaniom ich, skrętom ciała i  pozycjom odwróconym Twoja kondycja stopniowo będzie się poprawiała,a Twoje ciało wzmocni się i uelastyczni. Po sesji ćwiczeń poczujesz rozluźnienie, spokój, pogodę ducha, łatwiej skoncentrujesz się  i dzięki temu łatwiej Ci będzie wykorzystać swój intelektualny potencjał.

Jogę może ćwiczyć każdy, ponieważ asany są dosyć zróżnicowane i stopień trudności dopasowany jest do indywidualnych możliwości praktykującego.

Zapraszamy do wspólnej praktyki.

Aktywizujemy seniorów!

Dla osób powyżej 60 roku życia oferujemy specjalną zniżkę w wysokości 20% na miesięczny karnet zajęć Jogi. Zajęcia mają na celu dążenie do ogólnego dobrostanu fizycznego i mentalnego. Poprzez integrację ruchu, oddechu i koncentracji można bliżej poznać, zrozumieć, zaakceptować i co najważniejsze polubić siebie na płaszczyźnie ciała i umysłu. Zajęcia spokojne i niewymagające przygotowania fizycznego do uprawniania sportu.

* dotyczy zajęć sobotnich, karnet na 4 wejścia w miesiącu.


Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.