Masaż bambusem

Masaż bambusem to masaż całego ciała lub poszczególnych jego części, wykonywany za pomocą specjalnie obrobionych pałeczek bambusa o różnej grubości i długości oraz miotełek bambusowych.

Masaż pałeczkami bambusowymi jest masażem zarówno relaksującym jak i leczniczym. Stosowane techniki ugniatania, rolowania, przepychania, mają korzystny wpływ na krążenie krwi i limfy, co wpływa na usprawnienie drenażu limfatycznego. Masaż bambusem pomaga w redukcji cellulitu, świetnie modeluje sylwetkę, niweluje napięcia mięśniowe, jak również jest doskonałym sposobem na stres, zmęczenie i złe samopoczucie.

Masaż z użyciem miotełek bambusowych jest szczególnie zalecany po dużym wysiłku fizycznym i umysłowym. Ma on działanie pobudzające i stymulujące cały organizm, poprawia mikrokrążenie, wspomaga przemianę materii, zmniejsza obrzęki. Szczególnie istotny jest odgłos miarowych uderzeń bambusowych miotełek przynoszący ukojenie dla osób przemęczonych i zestresowanych.

Masaż pałeczkami i miotełkami bambusowymi możemy wykonać w kilku odmianach w zależności od celu jaki chcemy uzyskać, jako:

  • Masaż drenujący
  • Masaż relaksujący
  • Masaż stymulujący
  • Masaż wspomagający odchudzanie

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.