Breaking News
 |  | 

Pharmos

Emocje ludzkie wyrażone za pomocą fotografii IWONA

Emocje ludzkie wyrażone za pomocą fotografii IWONA
1 vote, 10.00 avg. rating (87% score)

Dobry fotograf ślubny musi poszukiwać inspiracji. Nie może kierować się jedynie swoimi umiejętnościami jakie posiada w zakresie obsługi technicznej aparatu. Dobrze jeśli jest uczuciowy i daje się ponosić emocjom, ponieważ wtedy będzie sam potrafił je dostrzec oraz urzeczywistnić w osobach, które fotografuje. Emocje nas napędzają, targają nami oraz powodują, że jesteśmy pełni wiary lub też nie. Fotograf ślubny ma za zadanie uchwycić te aspekty ludzkiej duszy, które się urzeczywistniają poprzez to nad czym nie jesteśmy w stanie zapanować lub stłamsić-czyli właśnie nasze ludzkie emocje. Fotograf ślubny może poszukać inspiracji w pozytywnych kręgach kulturowych lub negatywnych zjawiskach społecznych związanych z niebezpiecznymi subkulturami młodzieżowymi.

Ludzkie emocje są czasami ukryte bardzo głęboko i cięzko je zobaczyc gołym okiem. Odkrywa je jednak fotograf ślubny oława i dzięki temu tworzy wspaniałe pamiątki ślubne.
Portret człowieka

Właściwie pole do działania jest tutaj nieograniczone. Ważne, żeby potrafił stworzyć pewien portret człowieka, który żyje według pewnych zasad lub też jest kompletnie poza nimi. Często świetna fotografia potrafi więcej przekazać niż dokument w postaci filmu długometrażowego o danym zjawisku społecznym. Fotografia ślubna zatrzymuje emocje. Wzrok ludzki ponoć najwięcej mówi. Jeśli jest odpowiednio uchwycony przez wprawnego fotografa, może pokazać naprawdę wiele. Czasem to co dana osoba stara się ukryć. Natomiast my jako odbiorcy, czyli ci którzy oglądają dzieła fotografów, tez musimy być czuli na pewne zjawiska. Bez tego jesteśmy zamknięci i ograniczeni. Trzeba się otworzyć na drugą osobę oraz potrafić wczuć w jej świat. Wtedy możemy doświadczyć choć po części magii jej świata, która nie zawsze jest kolorowa, lecz ujmująca w swej prostocie.

Najstarsze wpisy:

emocje-ludzkie-wyrazone-za-pomoca-fotografii-iwona

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Zabiegi na twarz – Pharmos Natur

    Zabiegi na twarz – Pharmos Natur

    Pobudza wydzielanie endorfin w organizmie wywołujących uczucie zadowolenia i szczęścia; działa wyszczuplająco, zapobiega procesom starzenia, poprawia wygląd skóry. Niezwykle przyjemny zabieg relaksacyjny oparty na masażu całego ciała rozpuszczoną, prawdziwą 98% czekoladą! Masaż próżniowy – antycellulitowy- dermomasażer Zabieg ten jest w naszym SPA alternatywą dla osób, u których istnieją przeciwwskazania do zabiegów z użyciem światła IPL

  • Ku pamięci – zdjęcia ślubne

    Ku pamięci – zdjęcia ślubne

    Zadaniem zdjęć ślubnych jest przypominanie nam o szczęściu i wyjątkowości tego ważnego dnia. Zdarza się jednak, że niechętnie do nich zaglądamy, chowamy je gdzieś głęboko na dnie szafy. Ogladając zdjęcia ślubne często mamy wrażenie, że od tamtego dnia minęły całe lata świetlne, a tamte osoby na zdjęciu to jacyś obcy ludzie. To przecież nie mogą