|  | 

Solarium Tarnowskie Góry

Emocje ludzkie wyrażone za pomocą fotografii IWONA

Emocje ludzkie wyrażone za pomocą fotografii IWONA
1 vote, 10.00 avg. rating (87% score)

Dobry fotograf ślubny musi poszukiwać inspiracji. Nie może kierować się jedynie swoimi umiejętnościami jakie posiada w zakresie obsługi technicznej aparatu. Dobrze jeśli jest uczuciowy i daje się ponosić emocjom, ponieważ wtedy będzie sam potrafił je dostrzec oraz urzeczywistnić w osobach, które fotografuje. Emocje nas napędzają, targają nami oraz powodują, że jesteśmy pełni wiary lub też nie. Fotograf ślubny ma za zadanie uchwycić te aspekty ludzkiej duszy, które się urzeczywistniają poprzez to nad czym nie jesteśmy w stanie zapanować lub stłamsić-czyli właśnie nasze ludzkie emocje. Fotograf ślubny może poszukać inspiracji w pozytywnych kręgach kulturowych lub negatywnych zjawiskach społecznych związanych z niebezpiecznymi subkulturami młodzieżowymi.

Ludzkie emocje są czasami ukryte bardzo głęboko i cięzko je zobaczyc gołym okiem. Odkrywa je jednak fotograf ślubny oława i dzięki temu tworzy wspaniałe pamiątki ślubne.
Portret człowieka

Właściwie pole do działania jest tutaj nieograniczone. Ważne, żeby potrafił stworzyć pewien portret człowieka, który żyje według pewnych zasad lub też jest kompletnie poza nimi. Często świetna fotografia potrafi więcej przekazać niż dokument w postaci filmu długometrażowego o danym zjawisku społecznym. Fotografia ślubna zatrzymuje emocje. Wzrok ludzki ponoć najwięcej mówi. Jeśli jest odpowiednio uchwycony przez wprawnego fotografa, może pokazać naprawdę wiele. Czasem to co dana osoba stara się ukryć. Natomiast my jako odbiorcy, czyli ci którzy oglądają dzieła fotografów, tez musimy być czuli na pewne zjawiska. Bez tego jesteśmy zamknięci i ograniczeni. Trzeba się otworzyć na drugą osobę oraz potrafić wczuć w jej świat. Wtedy możemy doświadczyć choć po części magii jej świata, która nie zawsze jest kolorowa, lecz ujmująca w swej prostocie.

Najstarsze wpisy:

emocje-ludzkie-wyrazone-za-pomoca-fotografii-iwona

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Praca w solarium Warszawa

    Praca w solarium Warszawa

    Dobry pomysł na relaksujący weekend Coraz więcej z nas spędza weekendy poza domem. Wiąże się to często z podniesionym standardem życia, czyli wolnymi zasobami pieniędzy, które możemy wydać na miło spędzony czas. Oczywiście nie muszą to być kwoty wzięte z kosmosu. Coraz częściej ciekawe atrakcje nie przeciążają naszego budżetu. Dlatego też coraz częściej wybieramy relaks

  • Spa Góry Świętokrzyskie

    Spa Góry Świętokrzyskie

    SPA czyli zdrowie przez wodę Termin SPA pochodzi od łacińskiego zwrotu „Sanus per aquam”, czyli „zdrowy przez wodę”. Jak więc z łatwością można wywnioskować, mianem SPA określamy wszelkie zabiegi, wykorzystujące zbawienną moc wody. Z roku na rok, ośrodki SPA zyskują na popularności. Świadczy o tym chociażby fakt, że każdego roku otwierają się nowe obiekty. Jakie