|  | 

Ecoday spa Tarnowskie Góry

Eco day spa Tarnowskie Góry

Eco day spa Tarnowskie Góry
1 vote, 9.00 avg. rating (82% score)

O czym należy pamiętać, odwiedzając SPA?

Osoby, które po raz pierwszy mają skorzystać z usług SPA, często nie wiedzą, czego się spodziewać. Wiele zależy oczywiście od typu wybranych zabiegów, jednak nie zmienia to faktu, że do każdej wizyty trzeba się odpowiednio przygotować. Istnieje pewien zestaw reguł, które warto stosować każdorazowo podczas odwiedzania salonu SPA. Wpłynie to nie tylko na jakość przeprowadzanego zabiegu i jego efekty, ale przede wszystkim na komfort klienta. Relaks jest przecież jednym z głównych zadań SPA.

Przed wizytą w wybranym SPA trzeba pamiętać, by bezpośrednio wcześniej nie depilować ciała ani nie przyjmować posiłku. Warto też dotrzeć na miejsce nieco wcześniej. Kwadrans w zupełności wystarczy – wówczas można uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania, udzielić informacji odnośnie swojego zdrowia, wypełnić wymagane dokumenty i kwestionariusze oraz wykonać czynności związane z przygotowaniem. Należy mieć na uwadze, że w SPA odsłania się zwykle znaczną część ciała. Masaż, sauna czy kąpiel wymagają więc rozebrania się. Z tego powodu do strefy SPA wchodzi się ubranym jedynie w bieliznę, szlafrok i klapki. Trzeba też wyłączyć telefon i pamiętać o zachowaniu ciszy.

Najstarsze wpisy:

eco-day-spa-tarnowskie-gory

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Spa Góry Świętokrzyskie

    Spa Góry Świętokrzyskie

    SPA czyli zdrowie przez wodę Termin SPA pochodzi od łacińskiego zwrotu „Sanus per aquam”, czyli „zdrowy przez wodę”. Jak więc z łatwością można wywnioskować, mianem SPA określamy wszelkie zabiegi, wykorzystujące zbawienną moc wody. Z roku na rok, ośrodki SPA zyskują na popularności. Świadczy o tym chociażby fakt, że każdego roku otwierają się nowe obiekty. Jakie

  • Eco spa kosmetyki

    Eco spa kosmetyki

    Co proponują salony SPA? O tym, jak wiele salonów SPA działa w dzisiejszych czasach na terenie całego kraju, można przekonać się, szukając odpowiednich ofert w internecie. Trzeba jednak pamiętać, że nie wszystkie zabiegi będą odpowiednie dla każdego klienta. Na szczęście usługi SPA są niezwykle zróżnicowane, a każde z miejsc dostosowane do gości o rozmaitych potrzebach.