Centrum Ecoday

WenDo – samoobrona dla kobiet

23.05.2017

Czym jest WenDo?
WenDo jest: Metodą przeciwdziałania przemocy wobec kobiet. Uczy jak w każdej sytuacji: w miejscu publicznym, na ulicy, w pracy, w domu – przestać czuć się bezradną i bezbronną. Uczy także, jak reagować na przemoc. Wzmacnia poczucie pewności siebie i poczucie własnej wartości. Pomaga rozwiązywać konflikty, przełamać stereotypy i obawy, poczucie winy i wstyd.

Od „zwykłej” samoobrony WenDo różni się między innymi tym, jak wielkie znaczenie przywiązuje do asertywności. Wyraża się to przekonaniem, że nikt nie ma prawa naruszać naszych granic.Poznając swoje własne granice, uczymy się także szanować granice innych ludzi.

20/06/2017 o godz.18:00 w Centrum Ecoday odbędzie się DARMOWE spotkanie z trenerką WenDo, która przybliży nam temat tej techniki samoobrony.

Jest to spotkanie TYLKO DLA KOBIET. Panie zainteresowane uczestnictwem, prosimy o rejestrację w Recepcji Ecoday Spa lub telefonicznie: (32) 411 90 09.

‹ Powrót

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.