|  | 

Solarium Tarnowskie Góry

Botoks i jego inne oblicze

Botoks i jego inne oblicze
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

To że botoks stoswany jest w celu usunięcia zmarszczek, to dzisiaj wie każda kobieta. Jednak niewiele z nas wie, że botoks może być trujący. Oczywiście w kosmetyce stosuje się tylko takie ilości, które nie mogą zaszkodzić, ale ryzyko istnieje. Chociaż eksperci uważają, że zabieg wstrzyknięcia botoksu jest bezpieczny, to czasem zdarzają się przypadki powikłań. Jest to niewielki odsetek, ale uważać trzeba. Wiele kobiet nie wie, że przyjmując niektóre leki nie wolno poddawać się zabiegowi botoksu. Dlatego tak ważne jest by w wywiadzie przed zabiegiem wymienić wszystkie farmaceutyki przyjmowane w ostatnim czasie.

Który gabinet wybrać?

Bardzo ważne jest by decydując się na zabieg wybrać sprawdzony gabinet, a nie pierwszy lepszy z ogłoszenia. Najlepiej to umówić się na spotkanie informacyjne, na którym dowiemy się nie tylko kto i w jaki sposób przeprowadzi zabieg, ale też jakie efekty uboczne mogą wystąpić po zabiegu. Nie ważne czy jest to Zgierz czy Warszawa, botoks jest zabiegiem ingerującym w nasz organizm, więc należy się zastanowić, czy taki zabieg jest nam konieczny.
Jeszcze jedną ważną sprawą o której trzeba pamiętać, nie tylko przy botoksie ale i przy innych zabiegach. Korzystając z takich poprawek możemy popaść w uzależnienie psychiczne, czasem nie potrafimy z nich zrezygnować nawet gdy nie są już nam potrzebne. Warto więc zachować umiar i rozsądek także w kwestii medycyny estetycznej.

Najstarsze wpisy:

botoks-i-jego-inne-oblicze

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Praca w solarium Warszawa

    Praca w solarium Warszawa

    Dobry pomysł na relaksujący weekend Coraz więcej z nas spędza weekendy poza domem. Wiąże się to często z podniesionym standardem życia, czyli wolnymi zasobami pieniędzy, które możemy wydać na miło spędzony czas. Oczywiście nie muszą to być kwoty wzięte z kosmosu. Coraz częściej ciekawe atrakcje nie przeciążają naszego budżetu. Dlatego też coraz częściej wybieramy relaks

  • Spa Góry Świętokrzyskie

    Spa Góry Świętokrzyskie

    SPA czyli zdrowie przez wodę Termin SPA pochodzi od łacińskiego zwrotu „Sanus per aquam”, czyli „zdrowy przez wodę”. Jak więc z łatwością można wywnioskować, mianem SPA określamy wszelkie zabiegi, wykorzystujące zbawienną moc wody. Z roku na rok, ośrodki SPA zyskują na popularności. Świadczy o tym chociażby fakt, że każdego roku otwierają się nowe obiekty. Jakie