Breaking News
 |  | 

Pharmos

Botoks i jego inne oblicze

Botoks i jego inne oblicze
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

To że botoks stoswany jest w celu usunięcia zmarszczek, to dzisiaj wie każda kobieta. Jednak niewiele z nas wie, że botoks może być trujący. Oczywiście w kosmetyce stosuje się tylko takie ilości, które nie mogą zaszkodzić, ale ryzyko istnieje. Chociaż eksperci uważają, że zabieg wstrzyknięcia botoksu jest bezpieczny, to czasem zdarzają się przypadki powikłań. Jest to niewielki odsetek, ale uważać trzeba. Wiele kobiet nie wie, że przyjmując niektóre leki nie wolno poddawać się zabiegowi botoksu. Dlatego tak ważne jest by w wywiadzie przed zabiegiem wymienić wszystkie farmaceutyki przyjmowane w ostatnim czasie.

Który gabinet wybrać?

Bardzo ważne jest by decydując się na zabieg wybrać sprawdzony gabinet, a nie pierwszy lepszy z ogłoszenia. Najlepiej to umówić się na spotkanie informacyjne, na którym dowiemy się nie tylko kto i w jaki sposób przeprowadzi zabieg, ale też jakie efekty uboczne mogą wystąpić po zabiegu. Nie ważne czy jest to Zgierz czy Warszawa, botoks jest zabiegiem ingerującym w nasz organizm, więc należy się zastanowić, czy taki zabieg jest nam konieczny.
Jeszcze jedną ważną sprawą o której trzeba pamiętać, nie tylko przy botoksie ale i przy innych zabiegach. Korzystając z takich poprawek możemy popaść w uzależnienie psychiczne, czasem nie potrafimy z nich zrezygnować nawet gdy nie są już nam potrzebne. Warto więc zachować umiar i rozsądek także w kwestii medycyny estetycznej.

Najstarsze wpisy:

botoks-i-jego-inne-oblicze

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Zabiegi na twarz – Pharmos Natur

    Zabiegi na twarz – Pharmos Natur

    Pobudza wydzielanie endorfin w organizmie wywołujących uczucie zadowolenia i szczęścia; działa wyszczuplająco, zapobiega procesom starzenia, poprawia wygląd skóry. Niezwykle przyjemny zabieg relaksacyjny oparty na masażu całego ciała rozpuszczoną, prawdziwą 98% czekoladą! Masaż próżniowy – antycellulitowy- dermomasażer Zabieg ten jest w naszym SPA alternatywą dla osób, u których istnieją przeciwwskazania do zabiegów z użyciem światła IPL

  • Emocje ludzkie wyrażone za pomocą fotografii IWONA

    Emocje ludzkie wyrażone za pomocą fotografii IWONA

    Dobry fotograf ślubny musi poszukiwać inspiracji. Nie może kierować się jedynie swoimi umiejętnościami jakie posiada w zakresie obsługi technicznej aparatu. Dobrze jeśli jest uczuciowy i daje się ponosić emocjom, ponieważ wtedy będzie sam potrafił je dostrzec oraz urzeczywistnić w osobach, które fotografuje. Emocje nas napędzają, targają nami oraz powodują, że jesteśmy pełni wiary lub też