Centrum Ecoday

Nowe, nowe…

23.06.2017

26 czerwca odbędzie się u nas szkolenie z najwyższej półki- dla lekarza medycyny estetycznej i naszych magister kosmetologii Patrycji i Agaty. Przedmiotem szkolenia jest praca z aparaturą Plasma ARC-naszym najnowszym nabytkiem.

Po certyfikowanym szkoleniu, od 01 lipca oferujemy nowe zabiegi! wypełniając niejako lukę terapeutyczną, jaka istnieje w zabiegach światłem, czy RF (falą radiową) w walce z opadającą powieką, zmarszczkami przyusznymi, czy zmarszczkami palacza.

Posiadając aparaturę Plasma ARC już z początkiem lipca, możemy Państwu zaoferować również usuwanie zmian skórnych takich, jak: brodawki łojotokowe, „kurzajki”, drobne włókniaki, uporczywe przebarwienia. Wszystkie zabiegi wykonywane są w znieczuleniu i nie wymagają wielotygodniowego wyłączenia z życia codziennego, jakie jest konieczne w przypadku chirurgicznego podnoszenia powiek.

c.d.n.

 

‹ Powrót

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.