Centrum Ecoday

Mandelac Peel i Lactipeel – dla kogo przeznaczone są te peelingi?

25.09.2017

A oto nasza oferta peelingów chemicznych. Pilnie obserwujemy nowe produkty na rynku peelingów i będziemy je wprowadzać po ich sprawdzeniu oraz określeniu potrzeb naszych klientek.

Mandelac Peel: peeling migdałowy. Zabieg przeznaczony jest dla cery mieszanej i tłustej, jako zabieg odświeżający i normalizujący stan skóry oraz jako zabieg przeciwtrądzikowy do skóry wrażliwej. Zabieg można powtarzać co 14 dni, niezależnie od pory roku. Liczba zabiegów uzależniona jest od potrzeb skóry pacjenta. Zalecane jest wykonanie serii zabiegów. Bezpośrednio po zabiegu, skóra jest wyraźnie napięta, wygładzona i nawilżona. Złuszczenie zazwyczaj nie występuje, albo jest nieznaczne. Okres popeelingowy bezwzględnie wymaga stosowania fotoprotektora SPF 50.

 

Lactipeel: peeling kwasem mlekowym o wybitnym działaniu nawilżającym. Zabieg przeznaczony do każdego rodzaju cery odwodnionej. Rozjaśnia, przywraca nawilżenie, a tym samym napięcie i gładkość skóry. Zabieg można powtarzać co 14 dni, niezależnie od pory roku. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest nawilżona i wygładzona – można natychmiast wykonać makijaż. Złuszczanie na ogół nie występuje. Zalecane jest intensywne nawadnianie przez kilka dni.

cdn. 

‹ Powrót

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.