Centrum Ecoday

Anti-aging bez tajemnic…

20.07.2017

To współcześnie zaistniałe pojęcie jest zarówno specjalnością medyczną, oparta na zastosowaniu zaawansowanych technologii i osiągnięć medycznych w nowoczesnym wykonaniu i odwracaniu związanych z wiekiem dysfunkcji i chorób oraz zapobieganiu im.

Wiele badań naukowych dowodzi, że korekta diety połączona z aktywnością fizyczną ma prawdziwie korzystny wpływ na przedłużenie sprawnego funkcjonowania w okresie starości.

Zadowolenie z własnego wyglądu i samoakceptacja są niezwykle istotne dla prawidłowego funkcjonowania w wieku starszym.

W tych problemach są niezwykle pomocne osiągnięcia współczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej. W bardzo dużej mierze potrafią one znieść utratę jędrności i niedostatek wody w skórze w postaci fałd, bruzdek i zmarszczek. Przy pomocy środków chemicznych i aparatury (lasery) potrafimy również likwidować przebarwienia oraz niedoskonałości skóry w postaci plam starczych, brodawek łojotokowych, blizn pozapalnych itd.

Jeśli skóra wykazuje cechy starzenia się – jest zwiotczała, pojawiły się zmarszczki, zmienił się jej koloryt – zapraszamy do Ecoday Spa- postaramy się pomóc.

‹ Powrót

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.