Antycellulitowe modelowanie sylwetki Vela Smooth Pro

Zabieg najnowszej generacji oparty na sprawdzonej klinicznie, uznanej przez lekarzy w świecie, technologii „elos” bazującej na wykorzystaniu trzech źródeł energii.

Aplikator aparatu Vela Smooth emituje:

  • światło podczerwone (IR), które stymuluje mikrokrążenie, zwiększa natlenienie tkanek, rozgrzewa podskórną tkankę tłuszczową do głębokości ok. 5 mm
  • bipolarny prąd wysokiej częstotliwości (RF), który nagrzewa tkankę tłuszczową na głębokość 5-15mm
  • impulsowe podciśnienie (ssanie), które uelastycznia skórę, zmniejsza ucisk powiększonych komórek tłuszczowych na naczynia krwionośne i limfatyczne oraz pobudza drenaż limfatyczny

Zabieg jest nieinwazyjny, nie wymaga rekonwalescencji, dotychczas nie opisano działań ubocznych stosowania tej metody.

Wskazania do zabiegu:

  • cellulit wszystkich klas
  • redukcja obwodu ciała
  • poprawa miejscowego krążenia krwi
  • redukcja napięcia mięśniowego
  • ujędrnianie i poprawa struktury skóry

Przeciwwskazanie: ciąża i okres karmienia, cukrzyca, choroba nowotworowa, rozrusznik serca i implanty metalowe w obszarze zabiegu, poważne choroby serca, opryszczka, choroba zakrzepowa, bliznowce, złe gojenie się ran, zażywanie antykoagulatów (do 10 dni), zażywanie leków, które powodują światłouczulenie takich jak izotretinoina (Accutane), tetracykliny, dziurawiec, stan po głębokim peelingu, dermabrazji, zabiegach chirurgicznych do 3 miesięcy od wyleczenia, nadmierna opalenizna.

Efekty: zmniejszenie cellulitu (do 65 %), zmniejszenie obwodu ciała (3,2 cm). Maksymalny efekt uwarunkowany jest wykonaniem pełnej sesji zabiegowej, obejmującej 8-12 zabiegów 2 razy w tygodniu, następnie zabieg przypominający 1 raz w miesiącu. Średni czas trwania zabiegu 45-60 min w zależności od obszaru ciała. Masowane obszary ciała mogą być po zabiegu zaczerwienione i ciepłe w dotyku przez kilka godzin.


Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.